برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۴/۱۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش لوکس 1500 شانه تراکم 4500

فرش 1500 شانه تراکم 4500

فرش ماشینی 1500 شانه لوکس کاشان
فرش های ماشینی بسیار زیادی در بازار فرش وجود دارند که بسیار زیبا و با کیفیت هستند . همان گونه که می دانیم ظرافت و زیبایی هر فرش ماشینی بستگی به تعداد گره های آن بستگی دارد . پس با بالا رفتن تعداد ریشه های عرضی و طولی فرش ظریف تر و بسان فرش دستباف می شود . توپری فرش را نیز به تعداد تراکم طولی فرش بستگی دارد که هر مقدار این تعداد گره بیشتر شود فرش تو پر تر و مستحکم تر می شود . قالی های ماشینی درجه یک کاشان از فرش های با کیفیت بازار فرش هستند که با شانه و تراکم های مختلفی تولید و عرضه می شوند .
قالی های لوکس 1500 شانه از با کیفیت ترین فرش های کاشان هستند که با تراکم بالا به فرش دستبافگونه لوکس معروف می باشد . استفاده از ظریف ترین الیاف در کنار پیشرفته ترین دستگاه باعث به وجود آمدن این قالی ها زیبای لوکس شده است . این قالی های لوکس با تراکم 4500 دارای بالاترین فشردگی در بین الیاف نخ خاب فرش هستند و در حال حاضر از نظر وزن و ریز بافتی بی رقیب می باشند . تراکم بالای این محصولات زیبا باعث شده است فرش 1500 شانه لوکس کاشان بسیار نرم و لطیف باشد .
تعداد بالای گره های فرش 1500 شانه سبب می شود که گل و طرح های فرش در هم پیچیده شوند . به همین جهت برای بافت این قالی های ماشینی لوکس ایرانی از الیاف ظریف اکریلیک با نمره 50 استفاده شود . این الیاف طی فرایند هیت ست بسیار مقاوم و بدون پرز و حساسیت می شوند . فرش 1500 شانه لوکس اکریلیک دارای ارتفاع نخ خاب کم 5 میلیمتری بوده و طراحی آن بر گرفته از نقشه های فرش دستباف کاشان است . ریز ترین و زیباترین طرح و نقوش فرش در بافت این فرش های ماشینی درجه یک استفاده شده است .
ارتفاع نخ خاب فرش را در هنگام اهار فرش بسیار کوتاه می کنند تا طرح و گل و بته های فرش هر چه بیشتر نمایاین و زیبا شود . نخ تار این فرش لوکس شیک از پنبه و نخ پود آن از الیاف جوت و یا کنف تهیه می شود . ظرافت و زیبای فرش 1500 شانه آن برای استفاده در مکان های چون فرش جهیزیه ، فرش پذیرایی ، فرش اتاق خواب های لوکس ، فرش خانه های مجلل و فرش مکان های لوکس مناسب کرده است . این قالی های ممتاز درجه یک برای دکوراسیون های سنتی و یا سبک کلاسیک نیز مناسب هستند . تنوع در طرح و رنگ این محصولات به قدری زیاد است که می توان به راحتی با هر نوع سلیقه و دکوراسیونی تطبیق داد .
برای بسته بندی قالی لوکس هزار و پانصد نازک کاشان از ساک و یا پک استفاده می کنند . قیمت ای کالاهای زیبا و لوکس با توجه به مواد اولیه و تراکم آن ها تعیین شده است . اندازه و ابعاد فرش 1500 شانه لوکس کاشان از عواملی است که در افزایش قیمت آن تاثیر گذار است .
قالی ماشینی 1500 شانه 14 رنگ
از جدیدترین انواع فرش لوکس کاشان است که با تراکم 4500 با نقشه های ترنج دار ، طرح های افشان ، اسلیمی ، شکارگاه تولید و عرضه می شود . این فرش های خاص با زیبایی منحصر به فردی که دارای هستند مورد توجه تمامی خریداران قرار گرفته اند . فرش های ماشینی شیک 1500 شانه کاشان با نام فرش ابرشم نما زیبای منازل ایرانی را دو چندان کرده اند . از طرح های پرفروش فرش 1500 شانه لوکس کاشان ، قالی ماشینی طرح افشان است که با رنگ های زیبا و طراحی منحصر به فرد آبی ، سرمه ای و فیلی و کرم باب طبع هر مشتری می باشد . بافت فشرده الیاف فرش 1500 شانه تراکم 4500 لوکس کاشان کمک می کند آلودگی کمتر به داخل فرش نفوذ کند و دیر تر کثیف شود .

مهمترین ویژگی های فرش 1500 شانه تراکم 4500 لوکس
استفاده از الیاف بسیار سبک و نازک آکریلیک
ضخامت کم و ارتفاع نخ خاب کوتاه
استفاده از تعدادرنگی هشت و چهارده رنگ
بافت با مدرن ترین ماشین آلات بافندگی
بافت با بالاترین درجه کیفیت
دوام و استحکام بالای فرش در برابر گرما
زیبایی و ظرافت بالای فرش
لوکس بودن فرش در کنار دستبافگونه بودن آن
بافتی تو پر در کنار طول عمر زیاد
استفاده از طررهح های فرش دستباف ایرانی
تثبیت رنگی بالای فرش در برابر شست و شو
ضد حساسیت و ضد آلرژی بودن فرش
وزن کم و جذابیت فوق العاده فرش
عدم جذب آلودگی و رطوبت
خرید بی واسطه فرش ماشینی 1500 شانه لوکس کاشان از طریق وب سایت فرش لوکس امکان پذیر شده است . در این وب سایت انواع فرش هزار و پانصد شانه با تراکم 4500 موجود است و خریدار می تواند با خیال راحت و در تمامی شبانه روز انواع این محصولات را به صورت غیر حضوری و مستقیم از کارخانه خریداری نماید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  استخدام در فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه