برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۹۹/۴/۱۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» مراحل تولید فرش های لوکس 1200 شانه

فرش ماشینی 1200 شانه لوکس

مراحل تولید فرش 1200 شانه
برای تولید فرش های ماشینی 1200 شانه سه مرحله ریسندگی ، بافندگی و تکمیل فرش سپری می شود . در قسمت ریسندگی نخ مورد نیاز برای بافت فرش های 1200 شانه تولید می گردد . هر فرش هزار و دویست شانه دارای سه نوع به نام های نخ تار و نخ پود از جنس پنبه و نخ خاب از جنس اکریلیک است . تقریبا حدود 86 درصد یک فرش هزار و دویست شانه را الیاف اکرولیک نخ خاب تشکیل می دهند .
در قسمت بافندگی فرش های 1200 شانه کاشان از ماشین آلات پیشرفته استفاده می شود .  تولید فرش ماشینی 1200 شانه ریز بافت با ماشین Hcix شونهر انجام می گیرد . این دستگاه ها صرفا برای تولید فرش تراکم بالا ساخته شده اند .
در این مرحله فرش ماشینی به صورت رو و زیر بافته می شود . هر دو فرش 1200 شانه بافته شده دارای خاب مشترک هستند و در حال حرکت به وسیله تیغ برش از هم تفکیک می شوند .
جهت تولید فرش های 1200 شانه اصل ابتدا الیاف خام به رنگ های مورد نیاز تبدیل می شود . در واحد ریسندگی الیاف رنگ شده فرش 1200 شانه ، هیت ست شده و به واحد بافندگی منتقل می شوند . مهمترین دلیل هیت ست کردن الیاف فرش های 1200 شانه کاهش پرزدهی فرش و پوشش بهتر فرش است . فرش 1200 شانه اکریلیک هیت ست شده شباهت زیادی به فرش های دستباف دارد و دستبافگونه نامیده می شود .
فرش 1200 شانه پس از بافته شدن به صورت خام از دستگاه بافندگی خارج می شود . این فرش اصلا زیبایی و براقیت لازم را ندارد و در اصطلاح به صورت رول است . در این مرحله فرش 1200 شانه به سالن تکمیل فرش انتقال داده شده و برای مرحله آهار آماده می شود .
فرش های 1200 شانه در مرحله آهار مراحل رائینگ ، شیرینگ و آهار زنی پشت فرش را طی می کنند .
در قسمت رائینگ رول های فرش 1200 شانه به صورت دقیق و طبیق اندازه به یکدیگر دوخته می شوند . پس از گرفتن گرد و غبار و پرز توسط واحد مکنده فرش ماشینی آماده عملیات آهار فرش می شود .
عملیات شیرینگ همان پرداخت سطح فرش است . در این مرحله قسمت هایی از فرش هزار و دویست شانه که دارای پستی و بلندی هایی است توسط تیغ های بسیار دقیق با استفاده از کامپیوتر که با اندازه‌های هزار میلی متر قابل تنظیم هست برش داده می‌ شود تا سطح فرش یکنواخت و براق شود .
قسمت پشت فرش های 1200 شانه با استفاده از مواد مخصوص بر اثر حرارت و بخار به داخل فرش نفوذ داده می شوند و سطح پشتی فرش را می پوشانند . این مواد ساختار فرش 1200 شانه را با دوام تر و محکم تر می کنند . مواد تشکیل دهنده آهار فرش های 1200 شانه از بهترین مواد چسب و رزین هستند .
فرش های 1200 شانه در مرحله پایانی تولید برش های طولی و عرضی داده می شوند . این کار به خاطر این است که زیگزاگ زنی و ریشه زنی فرش تمیز و دقیق تر باشد .
برای دوام فرش های 1200 شانه لبه دوزی فرش انجام می شود . ریشه های قالی های دستبافگونه هزار و دویست شانه از جنس ابریشم مصنوعی درجه یک است . کناره های این قالی های ماشینی توسط نخ همرنگ زمینه فرش زیگزاگ می شوند . این کار زیبایی ظاهری و دوام فرش را تضمین می کند . فرش ماشینی 1200 شانه پس از اهار زنی و شیرینگ بسته بندی شده و به بازار عرضه می شود .
فرش های ماشینی 1200 شانه پس از پایان کار به مرحله کنترل کیفیت فرش می روند . در واحد کنترل ، فرش ماشینی از نظر کیفیت و دوام مورد بررسی قرار می گیرد .

خرید فرش لوکس 1200 شانه
فرش های 1200 شانه لوکس کاشان از زیباترین فرش های ماشینی ایران هستند که با بهترین مواد اولیه در تراکم 3600 تولید می شوند . ضخامت این فرش بسیار کم تعیین شده است تا طرح و نگاره های فرش به طور واضح تری خود را نشان بدهند . همین خصوصیات باعث شده است که از این محصولات به عنوان فرش لوکس و فرش پذیرایی نام ببرند . استفاده از هشت پالت رنگی در نقوش فرش 1200 شانه کاشان بر زیبایی قالی افزوده است .
شرکت فرش لوکس از تولیدکنندگان فرش با کیفیت هزار ودویست شانه کاشان است که بهترین و زیباترین فرش های ماشینی لوکس دستبافگونه را تولید و عرضه می دارد . تمامی محصولات این شرکت توسط فروشگاه اینترنتی شرکت به نام وب سایت فرش لوکس با قیمت کارخانه به فروش می رسند . ارسال فرش لوکس 1200 شانه در وب سایت فرش لوکس به صورت رایگان می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه