برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۷/۳۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش لوکس 1000 شانه تراکم 3000

فرش 1000 شانه تراکم 3000

فرش ماشینی لوکس هزار شانه
امروزه فرش ماشینی تنها جنبه کفپوش ندارد و صرفا برای زیبایی و زینت بخشیدن به خانه ها کارایی دارد . فرش های ماشینی که به عنوان فرش دستبافگونه بافته می شوند جز فرش های لوکس بازار هستند . از این فرش های زیبا در مکان های لوکس و مجلل خانه استفاده می شود تا جلوه ای خاص را به مکان ببخشد . قالی ماشینی لوکس یاد آور فرش اصیل دستباف است . طرح های به کار رفته در قالی ماشینی لوکس کاشان تلفیقی از فرش سنتی و فرش مدرن می باشد . فرش های ماشینی لوکس عموما مستطیلی شکل هستند .
توسعه یافتن ابزاالات صنعت نساجی باعث تولید فرش های لوکس در دسته های فرش لوکس 1000 شانه ، فرش لوکس 1200 شانه ، فرش ماشینی لوکس گل برجسته ، فرش لوکس ترک و فرش لوکس 1500 شانه شده است . مشخصاتی مانند الیاف اکریلیک و تراکم بالا از ویژگی های مشترک فرش ماشینی لوکس کاشان است . قالی ماشینی لوکس هزار شانه با تراکم 3000 از کیفیت بالایی برخوردار بوده و ظرافت و ریز نقشی فرش دستباف را دارا می باشد .
فرش هزار شانه به فرشی گفته می شود که در یک متر از عرض آن هزار گره بافته شده باشد . تعداد گره های تشکیل دهنده این محصولات نشان دهنده تو پری و کیفیت بالای ان ها است .
ضخامت این فرش های درجه یک کاشان کم بوده و فرش ظرافت بالایی دارد . تراکم 3000 در قالی هزار شانه لوکس علاوه بر کیفیت بر ظرافت و زیبایی فرش نیز تاثیر دارد و به همین دلیل این قالی با نام فرش لوکس دستبافگونه معرفی می شود . الیاف فرش هزار شانه لوکس از مهمترین عوامل تعیین کننده کیفیت و دوام فرش است . فرش اکریلیک 1000 شانه تراکم 3000 هیت ست در مقابل نور تغییر رنگ نمی دهد و در برابر حرارت های غیر مسقیم دچار سوختگی و فرورفتگی نمی شود . فرش اکریلیک هیت ست هزار شانه هیچ گونه بوی مواد پلاستیکی نمی دهد و ضد حساسیت و بدون پرز است . ویژگی الیاف آکریلیک هیت ست قالی لوکس 1000 شانه تراکم 3000 ، پفکی و سبک بودن آن ها می باشد .
قالی های ماشینی لوکس هزار شانه کاشان برای استفاده در مکان های پر رفت و آمد مناسب نمی باشند و به علت ظرافت زیادی که دارند برای پذیرایی منازل به کار می روند .
تنوع طرح و رنگ قالی ماشینی هزار شانه لوکس به حدی بالا است که افراد در زمان خرید دچار سر در گمی می شوند . قالی ماشینی هزار شانه لوکس کاشان با رنگبندی های متنوع در طرح های فرش افشان هزار شانه ، طرح کهکشان ، طرح باغ ارم ، طرح الی ، طرح خشتی  و ... تولید و روانه بازار می شود .
استفاده از طرح هایی سنتی و به کار بردن تعداد رنگ بالا در بافت سبب افزایش زیبای قالی لوکس 1000 شانه تراکم 3000 شده است . قالی هزار شانه طرح افشان از طرح های پرفروش فرش لوکس کاشان است که قیمت مناسبی نسبت به فرشهای 1500 شانه لوکس دارد . بافت فشرده این فرش ماشینی سبب شده تا الودگی و گردو غبار کمتری به داخل فرش نفوذ کند و دیر تر کثیف گردد . کسانی که به دنبال فرش شبه دستباف ارزان هستند می توانند انواع مدل های قالی هزار شانه تراکم سه هزار کاشان را انتخاب نمایند .
قالی ماشینی گل برجسته 1000 شانه از معروفترین مدل های فرش لوکس کاشان می باشد . در بافت این محصول از نوعی نخ با نام نخ هایبالک استفاده می شود . الیاف هایبالک فرش هزار شانه گل برجسته در قسمت اهار ذوب شده و برجستگی هایی در سطح فرش به وجود می آورند . ارتفاع نخ خاب این محصولات در زمان اهار کوتاه می شود تا گل و بوته های فرش بیشتر نمایان شود .
نخ تار و پود قالی های لوکس 1000 شانه تراکم 3000 کاشان از جنس پنبه و جوت است . الیاف پنبه سبب نرمی و لطافت بیشتر این محصولات می شود . قالی های لوکس هزار شانه کاشان با تراکم بالا برای فرش جهیزیه عروس ، فرش اتاق خواب های لوکس ، فرش خانه های مجلل مناسب می باشند .
فرش هزار شانه کرم
از رنگ های پرفروش قالی دستبافگونه لوکس کاشان است . این رنگ از قالی لوکس هزار شانه فضای خانه را بزرگتر نشان می دهد و قابلیت ست شدن با انواع مبلمان را نیز داراست . استفاده از این فرش مدرن و لوکس ، گزینه بسیار خوبی در خانه یا اتاق های تاریک و کوچک است .
قالی های لوکس هزار شانه کاشان با تعداد هشت رنگ و 10 رنگ واقعی بافته می شوند . این محصولات لوکس در ابعاد استاندارد فرش 1000 شانه 6 متری ، فرش 1000 شانه 9 متری و فرش 1000 شانه دوازده متری تولید می شوند . قالی های لوکس هزار شانه تراکم سه هزار توسط ماشین آلات صنعتی مختلفی بافت و تولید می شوند که از بهترین ماشین آلات صنعتی می توان به دستگاه های HCIX2 ، HCPX2  وندویل اشاره کرد .

خرید فرش لوکس 1000 شانه تراکم 3000
قیمت قالی لوکس 1000 شانه تراکم 3000 کاشان بر اساس عواملی چون جنس نخ خاب ، تعداد شانه و تراکم و ابعاد فرش می باشد . شما می توانید این فرش های زیبا را از طریق وب سایت فرش لوکس به صورت مستقیم از کارخانه تهیه نمایید . ارسال رایگان فرش لوکس هزار شانه تراکم 3000 همراه با ارائه ضمانت نامه 10 ساله معتبر کتبی از خدمات این فروشگاه معتبر است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه