برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۷/۳۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» انواع فرش لوکس

فرش ماشینی لوکس

قالی ماشینی دستبافتگونه لوکس
فرش های ماشینی لوکس به واسطه پیشرفت تکنولوژی به وجود آمده اند و ظریف ترین فرش های ماشینی در دسته قالی های لوکس کاشان قرار گرفته است.
انواع فرش ماشینی لوکس عبارتند از: قالی لوکس 1000 شانه، فرش 1200 شانه، فرش لوکس گل برجسته، فرش ماشینی لوکس ترک و فرش لوکس 1500 شانه.

نه تنها تراکم بالا بلکه طراحی این فرش ها سبب لوکس بدون ان ها شده است. فرش لوکس ماشینی کاشان دنیایی از طرح و رنگ را در خود جای داده است و توانسته سلیقه و نیاز تمامی افراد جامعه را بر طرف کند. در کلکسیون قالی درجه یک لوکس کاشان هر نوع طرح و نقشه ای وجود دارد. این فرش ها با طراحی فرش دستباف بافته شده و هر نوع فضایی را لوکس و لاکچری می کنند.
قالی ماشینی لوکس ممتاز کاشان از الیاف مصنوعی اکرولیک و ابریشم مصنوعی بافته می شود و به همین علت قیمت مناسب تری نسبت به فرش دستباف دارد. هماهنگی قالی های لوکس با هر نوع دکوراسیونی از نکات مهم در انتخاب این نوع قالی ماشینی می باشد.
این محصولات بهترین انتخاب برای فرش اتاق پذیرایی، فرش جهیزیه و فرش خانه های مجلل هستند. تراکم بالا در این فرش های ماشینی زیبا باعث شده ظرافت فرش بیشتر شده و دوام فرش افزایش یابد.
در این قالی های متراکم از شلوغ ترین طرح و نگاره ها استفاده می گردد و این امر نشان دهنده اهمیت شانه و تراکم در زیبایی فرش لوکس است.

نقشه های پرفروش فرش ماشینی لوکس کاشان
فرش ماشینی لوکس طرح نیلی
فرش ماشینی لوکس طرح باغ معلق
فرش ماشینی لوکس طرح حوض نقره
فرش ماشینی لوکس طرح نایین دستباف
فرش ماشینی لوکس طرح افشان
فرش ماشینی لوکس طرح ترک


قالی ماشینی هزار شانه لوکس
فرش هزار شانه به به محصولاتی گفته می شود که در یک متر عرضی مقدار هزار گره و در یک متر طولی آن سه هزار ریشه وجود داشته باشد. تعداد گره های زیاد طولی و عرضی در قالی های لوکس هزار شانه تراکم 3000 کاشان نشان دهنده توپری و کیفیت بالای آن ها می باشد. ضخامت این قالی های لوکس قیمت مناسب به خاطر تراکم بالا کم بوده و در عوض ظرافت بالایی دارند. جنس نخ خاب از مهمترین عوامل تعیین کننده کیفیت و زیبایی فرش هزار شانه است. این محصول با الیاف صد در صد اکرولیک هیت ست بافته شده و در مقابل نور و حرارت های غیر مستقیم تغییر رنگ ندارد.

قالی ماشینی لوکس هزار شانه اکریلیک
با نوعی دیگر از الیاف با نام هایبالک به صورت فرش هزار شانه لوکس گل برجسته بافته می شود. الیاف هایبالک برخلاف اکریلیک در زمان اهار از خود واکنش نشان می دهند و برجستگی های در سطح فرش به وجود می آورند. ارتفاع نخ خاب در فرش گل برجسته 1000 شانه از فرش 1000 شانه معمولی کمتر می شود تا گل و بوته های فرش بیشتر نمایان شوند.
قالی های لوکس هزار شانه کاشان با تعداد هشت تا ده رنگ واقعی در ابعاد استاندارد فرش 1000 شانه 6 متری، فرش 1000 شانه 9 متری و فرش 1000 شانه دوازده متری تولید می شوند.

قالی ماشینی 1200 شانه لوکس
امروزه علاقه زیاد خریداران به فرش دستباف باعث تولید قالی دستبافتگونه لوکس 1200 شانه شده است. فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان یک فرش ریز بافت و زیبا از انواع قالی ماشینی کلاسیک است.
این فرش های ماشینی ظریف به هیچ عنوان برای مکان های پرتردد و شلوغ مناسب نیستند و بیشتر برای مکان های لوکس و مجلل به کار می روند. قالی دستبافگونه لوکس 1200 کاشان با الیاف اکریلیک ظریف هیت ست و ارتفاع نخ خاب کم بافته شده و از نرمی و لطافت بالایی برخوردار است. تراکم 3600 و استفاده از الیاف مرغوب از فاکتورهای مهم در جذابیت و کیفیت قالی لوکس 1200 شانه می باشد. این محصولات لوکس و گراان قیمت در هشت رنگ واقعی بدون پرزدهی و ضد حساسیت می باشند.

فرش گل برجسته 1200 شانه نیز از دسته فرش های لوکس است. در بافت این قالی ماشینی لوکس منحصر به فرد از نوعی نخ به نام هایبالک استفاده می شود. نحوه بافت فرش گل برجسته 1200 شانه با فرش دستبافگونه 1200 شانه معمولی یکسان و بدون تفاوت می باشد و تنها حرارت مرحله اهار باعث ایجاد برجستگی های فرش برجسته می شود. نخ هایبالک در زمان حرارت دیدن ذوب می شود و به فرش جلوه برجسته می دهد.

قالی ماشینی 1500 شانه لوکس
قالی های 1500 شانه از جدیدترین و ظریف ترین قالی های ماشینی جهان هستند که با مدرن ترین دستگاه های بافندگی بافته می شوند. همان طور که می دانید ظرافت و زیبایی هر فرشی به تعداد گره های آن بستگی دارد پس بالا بودن گره های قالی 1500 شانه تراکم 4500 باعث شده فرش ظریف و بسان فرش دستباف شود.

تراکم طولی 4500 در فرش لوکس 1500 شانه سبب می شود که طرح و نگاره های فرش در هم پیچیده نشوند و به هیمن خاطر است که فرش هزار و پانصد کاشان با الیاف ظریف اکریلیک با نمره 50 بافته می شود. قالی های 1500 ماشینی تمام اکرولیک بوده و همانند قالی اصیل دستباف جذاب هستند.
نخ تار این قالی های ماشینی ممتاز از جنس پنبه اصل است و به این علت اگر فرش را تا بزنید و پس از مدتی آن را باز کنید فرش به شکل و ظاهر اولیه خود بر می گردد و دچار شکستگی نمی شود.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه